Info Kanāls Kuldīga - tiekamies Kuldīgā - online television

 Info Kanāls ir izveidots 2010.gadā, pamatā balstoties uz Kuldīgas Televīzijas Sabiedrības operatora Zinta Spulenieka profesionālajām prasmēm. Video materiālu sākām sagatavot kopš 2010.gada janvāra un kad materiāls bija sagatavots pietiekamā apjomā, 2010.gada 18.augustā tika reģistrēts elektroniskais plašsaziņas līdzeklis ar nosaukumu Info Kanāls, licences Nr. KA-025/1.

Kopš 2010. gada ir fiksēts video materiālā, ikdienas dzīve Kuldīgā, dažādi pasākumi, kuri šķita aktuāli TV skatītājiem. Kā uzlabojums satura daudzveidībā, tika fiksēti arī Saldus, Talsu un Brocēnu pilsētu notikumi. Sporta cienītāju ietekumi, atspoguļot sporta pasākumus pilsētās, tika ņemti vērā un popularizēti Info Kanālā.

Veidojot savas filmas,lai iepriecinātu skatītājus ar Kuldīgā pazīstamiem cilvēkiem, tika veidotas filmas uz folkloras bāzes, integrējot saturu mūsdienu kontekstā.

Programmas mērķauditorijai nav ierobežojumu. Mūs skatās gan jauni, gan vecāki cilvēki, jo ir reizes, kad vari pats sevi, savus draugus vai paziņas, redzēt televizora ekrānā un draugi par to priecājās.

Info kanāls ir lielisks fona matriāls, kad pie Jums atnāk ciemos draugi, vienkārši islēdziet Info Kanālu un baudiet pilsētas skatus vai pasākumus. Mūsu veidotais matriāls netraucē uzturēt patīkamas sarunas cilvēku starpā, ar saturu nepārtrauc uzsāktās sarunas un nerada straukuma sajūtu, jo ziņas netiek pārraidītas.

Online TV
<